REGISTER    CONTACT

Hakkımızda


Biz Kimiz ?

QUECHUA TRAVEL Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)' ne kayıtlı A Grubu seyahat acentası olarak 2 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Antalya Serik 'te bulunan Merkez ofisimiz yeniliklere öncülük eden profesyonel ekibi ve enerjisiyle, tatil planınızı hem ekonominize uygun hale getiriyor.

Hakkımızda

Quechua Travel olarak Tatil Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz...

Quechua Travel Türkiye’de başta siz değerli misafirlerimize özel günübirlik turları organize eden önemli tur operatörlerinden biridir. Bu profesyonelliği ile, Yurt içi Turları, Yurt içi organizasyonlarından kişiye özel münferit tatillere kadar birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Değişen şartları ve trendleri takip eden, müşteri odaklı, kendiyle yarış halinde olan firmamız müşterilerine daima yeni hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Bu sebeple birçok ilke de imza atmıştır.

Güvenilir, çözüm odaklı, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi ve emin adımlarla ilerleyen markamızın sırrı başarının ayrıntıda gizli olduğuna inanmasıdır.

Amacımız

Quechua Travel olarak amacımız, kuruluşumuzdan şu zamanımıza kadar tatilinizi keyfe dönüştürmeyi amaç edinmiş, kaliteden ödün vermeden, dürüst tatil anlayışı ve ucuz tatil fırsatlarını misafirlerine; avantajlı fiyatlarla, maksimum güven kalite anlayışı, uygun fiyat politikası ve misafirlerimize sunmayı hedef edinmiştir. Tecrübeli ve donanımlı müşteri hizmetleri kadrosu ve uzman seyahat danışmanları ile vizyonunu her geçen gün geliştiren ekibimiz ihtiyacınız olan tüm tatil fırsatlarını size en uygun fiyatlarla ve farklı alternatiflerle sunmayı amaç edinmiştir.

Quechua Travel ile yurtiçi size özel seyahat danışmanlarıyla Tur planlayabilir. Misafirlerimizin konfor ve güvenliğini sağlayan güncel araç filomuz, bölgeye hakim kaptan, rehberlerimiz ve otellerimiz sayesinde sizlere hep en iyi hizmeti sağlıyoruz. Hoşgörülü ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile Yurtiçi Doğa ve Kültür Turları, MİCE organizasyonları, Uçak Bileti Satışı ve Vize İşlemleri, Tanıtım ve Lansman projelerinizde siz değerli misafirlerimizin yanında en büyük destekçiniz olmayı hedefliyoruz.CONTACT

[email protected]
+90 552 899 00 92
Kökez Mah 3071 Sokak No: 8/5
    Serik Antalya
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.