REGISTER    CONTACT

Gizlilik Sözleşmesi


GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
Globalleşen yeni dünyamızda gizliliğiniz sizin olduğu kadar bizim için de önemlidir. Bu sebeple her türlü kişisel bilginizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için önem arz eder. Yasa gereği korunması gereken tüm verileriniz sitemiz araçları ile korunmaktadır.

BİLGİLERİN ALINMASI KULLANILMASI VE SAKLANMASI
Sitemizin genel gizlilik politikası gereği kişisel bilgi niteliğindeki tüm bilgileriniz titizlikle saklanır ve belli yasal gereklilikler sebebiyle belli bir süre depolanır. Yine işlemlerinizin düzenli bir biçimde tamamlanabilmesi beyan ettiğiniz bilgilerinizin kullanılması gerekir. Bilgileriniz kullanılırken üçüncü şahıslar kişisel bilgilerinize ulaşamazlar. Sitemiz tarafından bilgi paylaşımı ancak adli olaylar sonucunda mahkemece talep edilmesi durumunda paylaşılacaktır. Yine kullanıcılarımızın kimliği ifşa edilmeden, çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapmak için kullanılabilir.
5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun gereği, hizmet ve içerikleri barındıran sistemi sağlayan ve işleten kişi olarak, sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve internet sitesinde ortaya çıkabilecek teknik aksaklıkların giderilebilmesi için, QUECHUATRAVEL.COM.TR gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
QUECHUATRAVEL.COM.TR, site dâhilinde başka sitelere linkler verebilir. Verilen linkler ile başka sitelere giden kullanıcılar için sitemizin mevcut gizlilik politikası devre dışı kalacak olup bu konuda QUECHUATRAVEL.COM.TR herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
QUECHUATRAVEL.COM.TR olarak işbu Gizlilik Politikamızda aksi belirtilmedikçe ve aşağıda belirtilen sınırlı durumlar haricinde, işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere kullanıcılara ait bilgileri açıklamayacağını taahhüt eder.
İstisnai Haller;
Yürürlükte bulunan yasal mevzuatlar ve mahkeme kararları,
QUECHUATRAVEL.COM.TR’nin üyeleri ve İşletmeler ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulması,
Kamu kurumları tarafından, usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla, kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi,
Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesi hallerinden ibarettir.
QUECHUATRAVEL.COM.TR’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, herhangi bir sorumluluğu olmayıp kusursuz sorumluluğunun olmadığını dikkatinize sunarız.


QUECHUATRAVEL.COM.TR, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman anılan web sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir.
QUECHUATRAVEL.COM.TR adlı web sitesi’nin sahibi Antalya Rio Turizm Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ.’dir.
Bu sayfada yayınlanmış olan bilgiler Antalya Rio Turizm Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ’nin fikri mülkiyeti altındadır ve önceden yazılı muvafakat alınmaksızın kısmen veya tamamen alıntılanması, kullanılması, dağıtılması, satılması kullanımı ticari olmayan amaçlar için bile olsa yasaktır. Site ile ortaya çıkabilecek hukuki her türden ihtilaf için ilgili Antalya Mahkemeleri yetkilidir.

CONTACT

[email protected]
+90 552 899 00 92
Kökez Mah 3071 Sokak No: 8/5
    Serik Antalya
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.