REGISTER    CONTACT

Hizmet Sözleşmesi


KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1. Sözleşmenin Tarafları

quechuatravel.com.tr internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Kökez Mahallesi, 3071 Sokak No:8/5 adresinde bulunan Antalya Rio Turizm Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ (Bundan böyle “QUECHUATRAVEL.COM.TR” olarak anılacaktır). www.quechuatravel.com.tr internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (Bundan böyle “ÜYE/KULLANICI” olarak anılacaktır)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Antalya Rio Turizm Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ’nin sahip olduğu quechuatravel.com.tr adlı internet sitesinden üyenin kullanım şartlarının belirlenmesidir. Bu sözleşme, sözleşmenin geçerli olduğu süre boyunca üyenin kullandığı süre içerisinde yapılması muhtemel güncelleştirmeler de dâhil her türlü tatil, tur, uçak bileti, araç kiralama hizmetleri ve diğer sunulacak hizmetlere uygulanacaktır.

3. İnternet Sitesi İçeriği

quechuatravel.com.tr internet sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak, web sitesindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir ve bu sebeple ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir.

4. İnternet Sitesinde Değişiklik Yapma Hakkı

quechuatravel.com.tr, işbu web sitesi sağlamayı taahhüt ettiği her tür hizmet ve ürünler hakkında siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı quechuatravel.com.tr’ye sorumluluk yükletilemez.

5. Diğer İnternet Sitelerine Verilen Bağlantılar (Linkler)

quechuatravel.com.tr web sitesi üzerinden direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. quechuatravel.com.tr, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve bilgilerle ilgili herhangi bir taahhütte, tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar üyenin kendi sorumluluğundadır.

6. Sitede Sunulan Bilgi ve Görseller

İşbirliği yapılan tedarikçi ve/veya aracı kurumlardan alınarak quechuatravel.com.tr web sitesi üzerinde ilan edilen bilgilerin doğruluğu konusunda azami özen gösterilir ancak alınan veya talep edilen hizmet ve olanakların belirtilen nitelik ve müsaitliği göstermemesinden dolayı quechuatravel.com.tr sorumlu tutulamaz. Otel ve otel odalarının quechuatravel.com.tr web sitesinde gösterilen fotoğrafları sadece genel bilgilendirme amaçlı olup alınan oda tipiyle sitede yayınlanan fotoğraflar aynı kategoride olmayabilir. Pansiyon durumları, otel konseptleri, yıldız nitelikleri tesisten tesise ve ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Tadilat, bakım ve yenileme çalışmaları tamamen ilgili otelin inisiyatifindedir ve tedarikçiler/oteller, böyle bir durumda oluşabilecek her türlü rahatsızlığı asgari düzeyde tutma sorumluluğunu göstereceklerdir.

7. Rezervasyon İptal veya Değişikliklerine İlişkin Açıklamalar

www.quechuatravel.com.tr üzerinden yapılan her türlü hizmet işlemlerinde rezervasyon kuralları kabul edilmiş sayılır. Tüm iptal ve değişiklikler, kullanıcıların rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi çerçevesinde yapılır.

www.quechuatravel.com.tr üzerinden alınan hizmetlerle ilgili, her aşamada www.quechuatravel.com.tr ile bağlantıya geçilecektir. Aksi takdirde kullanıcının, aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında şirketimiz sorumluluk kabul etmez.

8. QUECHUATRAVEL.COM.TR Bildirimleri ve Elektronik Bilgilere ilişkin KULLANICI Onayı

Bu sözleşme elektronik olarak imzalanmaktadır. quechuatravel.com.tr’nin, kullanıcıya hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Kullanıcıya e-posta yoluyla gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve alındığı varsayılır.

9. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

Her kullanıcı, kullanıcı işlemlerini yaparken beyan ettiği bilgilerin doğruluğu ve kullanıcı adı ile şifresinin güvenliğini sağlamak hususlarında bizzat sorumludurlar. Ayrıca siteyi kullanan herkes kullanıcı bilgilerini başka birine vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder. Aksine davranışlarda yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. 18 yaşından küçüklerin veya hacir altında bulunanların, iş bu web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ve işlem yapmalarından QUECHUATRAVEL.COM.TR sorumlu tutulamaz.

10. Fikri Mülkiyet Hakları

Sitemiz bünyesinde bulundurulan her türlü resim, ses, yazı içerikleri ile tasarımların kullanım hakkım QUECHUATRAVEL.COM.TR adına Antalya Rio Turizm Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ’nin dir. Ticari olmayan kullanımlarda ise açıklamalı kaynak gösterme yapılmak şartıyla fikri eserlerimiz kullanılabilir. İhlal durumunda QUECHUATRAVEL.COM.TR dava açma hakkını saklı tutar.

12. Anlaşmazlık Çözümü

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Antalya Serik Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

13. Yürürlük

Kullanıcının, üyelik kaydı yapması kullanıcının sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuduğu ve sözleşmede yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme kullanıcının üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.
CONTACT

[email protected]
+90 552 899 00 92
Kökez Mah 3071 Sokak No: 8/5
    Serik Antalya
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.